Reklam bilgi ve prodüksiyon için (0262) 325 18 52

Hakkımızda

Mega FM - Türkiye'nin En Mega Radyosu

Kocaeli’nin En sevilen radyo frekansı olan Mega FM, 1992 yılından beri yayın hayatını sürdüren, kurulduğu günden beri hep ilklerin radyosu olmuştur. Yayın hayatına devam eden radyo kanalı, ağırlıklı olarak Türkçe pop müzik parçalar sunuyor. Radyo frekansı denildiği zaman akla gelen yayıncılardan biri olan Mega FM, internet üzerinden de dinleyicilerle buluşuyor.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Mega FM ile ruhunuzu iyileştirebilir, sevdiğiniz parçalarla gününüzü mutlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Karasal yayın alanı oldukça geniş olan radyomuz stüdyodan verici sistemine kadar yayıncılığın son teknolojisi olan IP Sistemle donatılmıştır.

Mega FM, kendi karasal yayın gücüne bağlı kalmaksızın her yerden dinleyicilere seslenebiliyor. Akıllı telefon, bilgisayar ya da tabletlerle Mega FM’e bağlanabilir, müzik keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Evinizde, arabanızda, toplu taşımada ya da iş yerinizde Mega FM’in sunduğu kaliteli müzik parçalarını dinleyebilirsiniz.

Her yaştan, her cinsiyetten insana hitap eden ve popüler müzikleri dinleyicilerle buluşturan Mega FM’de beğendiğiniz şarkıların tadını çıkarabilirsiniz. Gün boyu farklı müzik türleri, farklı sanatçılar ve parçaları dinlemek, Mega FM ile mümkün! Coğrafi kısıtlamaların olmaması, yerel bir radyo ile farklı bir şehirden seslenen müzikleri keşfetmenize de izin veriyor. Hoşunuza gidecek, popüler olan veya sevdiğiniz tüm Türkçe müzikleri Mega FM’de bulabilirsiniz.